Головна Новини Доступ до публічної інформації

Вулично-дорожня мережа

Після закінчення зимового сезону на багатьох ділянках проїжджої частини на території Миколаївської області утворилася ямковість, пошкоджена значна частина технічних засобів регулювання дорожнього руху, зношена дорожня розмітка, в незадовільному стані знаходяться тротуари, узбіччя, розділові смуги і т.д.
Тому з метою визначення стану автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів, підготовки їх до літнього сезону, в період з 20 березня по 13 квітня поточного року на території Миколаївської області, в рамках загальнодержавних заходів, Державтоінспекцією області проводитиметься весняний комісійний огляд доріг.
На період огляду створено спеціальну комісію, до складу якої входять працівники ДАІ, представники служби автомобільних доріг, філії «Кривоозерський райавтодор», Укрзалізниці, комунальних організацій.
Під час проведення огляду в обов’язковому порядку будуть фіксуватися стан дорожнього покриття (наявність деформацій у вигляді ямковості чи колійності та ін.), узбіч, смуг відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху й зовнішнього освітлення.
Також, при обстеженні об’єктів дорожнього сервісу будуть перевірятися їх відповідність затвердженій проектній документації, наявність та стан перехідно-швидкісних смуг, освітлення, розмітки, необхідних дорожніх знаків.
У разі виявлення порушень в частині утримання вулично-дорожньої мережі працівники ДАІ будуть притягувати до адміністративної відповідальності посадових осіб дорожніх, комунальних, залізничних та інших організацій щодо порушення правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху, а також будуть надаватися приписи на усунення виявлених недоліків.