Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації

Фізичне виховання та спорт

ВОЛЕЙБОЛ. 10 березня У ДЮСШ відбувся традиційний турнір з волейболу серед жінок, приурочений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. В ньому взяли участь 6 команд — «Студенти» (смт Криве Озеро), Кривоозерська ЗОШ І — ІІІ ступенів №1, Кривоозерська ЗОШ І — ІІІ ступенів №2 та три команди із с. Багачівка — «Молодіжна», «Юність», «Шанс».
На початку турніру учасниць привітав головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА А.С. Смілянець. Він відзначив, що у нинішньому році в турнірі взяла участь найбільша кількість команд-учасників та побажав перемоги кожній команді. З нагоди свята всім учасницям від організаторів турніру квіти вручили головний суддя В.О. Могилястий та А.С. Смілянець.
Відповідно до Положення про турнір та жеребкування команди були розділені на 2 групи. У фінальних іграх за третє місце змагалися команди Кривоозерських ЗОШ №1 та №2, які відповідно в групах посіли другі місця. З рахунком 2:0 сильнішою була команда ЗОШ №2, перше та друге місця розігрували команди «Студенти» та «Молодіжна», які відповідно посіли перші місця в групах. У фінальній грі з рахунком 2:0 перше місце та Перехідний кубок виборола команда із Кривого Озера “Студенти” (на фото). Другою була команда «Молодіжна» з с. Багачівка.
Команди-призери нагороджені грамотами РДА та оригінальними тортами у вигляді м’яча, які символізували золото, срібло та бронзу. Крім того, тортом відзначено найтитулованішу команду «Шанс» із с. Багачівка, учасниці якої беруть участь у цьому турнірі з дня його заснування.

11 березня у спортивному залі ДЮСШ відбувся турнір з міні-футболу, приурочений пам’яті Юрія Продана. Ініціатором заходу стали Віталій Павлюк та друзі Юрія Продана. Вони запровадили Перехідний Кубок з міні-футболу «Пам’яті Юрія Продана», який буде проводитися щорічно.
У змаганнях взяли участь команди: «ДЮК», «Селищна рада», «Кривоозерська ХСФ-1» та «Кривоозерська ХСФ-2», «Росія», «Ониськове», «ДЮК-2», «Волощино».
Турнір відкрив В. Павлюк. Також виступила мама Юрія Продана — В.П. Зайченко, яка розповіла про сина та подякувала за пам’ять про Юрія.
У напруженій боротьбі визначилися переможці. Третє місце виборола команда «Волощино». Наполегливим був поєдинок за перше місце. У двобої з рахунком 9:6 команда «ДЮК» перемогла у суперників із «Селищної ради» (вони стали другими) і здобула Перехідний Кубок.
На турнірі були визначені: кращий воротар — Дмитро Білоусов («ДЮК-2»), кращий захисник — Валерій Крохмаль»(«Волощино»), кращий форвард — Олександр Брагар («ДЮК»). Вони нагороджені Почесними грамотами, а команди-переможці — грошовими преміями.

ШАХИ. 25 березня відбулися змагання з шахів серед чоловіків, приурочені 68-й річниці визволення Кривоозерщини від німецько-фашистських загарбників.
Переможцями і призерами стали, виборовши: І місце — Л.М. Циманович, ІІ — В.М. Феньків, ІІІ — В.В. Дідухов. Найкращим серед наймолодших учасників турніру був учень І групи Кривоозерського ПАЛу В.І. Карманов.
Всі переможці та призери нагороджені Почесними грамотами і цінними подарунками РДА.

З 1 по 30 квітня у районі проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота». Його мета — покращити умови для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування найпростіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.
Запрошуємо взяти участь у запланованих заходах спортивні організації району різних форм власності, виконавчі комітети, школи, громадські організації та всіх бажаючих.

Кривоозерщина здавна славиться своїми людьми. І відрадно, що підростаюче покоління теж уславлює рідний край вагомими здобутками.
Наприкінці березня у м. Первомайськ відбулися відбіркові змагання з бойового гопака, де наші гопаківці здобули призові місця і вибороли право участі у Всеукраїнському турнірі з цього виду бойового мистецтва.
Видовищні змагання цього турніру відбулися 7 — 8 квітня у Павлограді Дніпропетровської області.
І вихованці гуртка «Бойовий гопак», що організований у Кривоозерській ЗОШ І — ІІІ ступенів №1 вчителем бойового гопака М.П. Гамбалем, були в числі найкращих.
І місце у видових змаганнях «Борня» (вікова група 11-12 років, вагова категорія до 50 кг) виборов учень Тридубської ЗОШ І — ІІІ ступенів Богдан Руснак, ІІ місце у такому ж виді змагань у віковій групі 14 років, ваговій категорії до 45 кг посів Денис Бабінський (Кривоозерська ЗОШ І — ІІІ ступенів №1). Олександр Бокань, учень Тридубської ЗОШ І — ІІІ ступенів, посів ІІ місце у видових змаганнях «Забава» (вікова група 11-12 років, вагова категорія до 40 кг).
Надія Воляр (Кривоозерська ЗОШ І — ІІІ ступенів №2) взяла участь у кількох видових змаганнях, зустрічалася з чотирма суперницями і показала прекрасні результати — у фіналі поступилася лише 2-разовій чемпіонці України не тільки з бойового гопака, а й інших видів бойових мистецтв. У кінцевому результаті Надійка виборола І місце у «Забаві» та ІІ — у змаганнях «Забава-2» і «Броня».
Вітаємо наших переможців та їх наставників з прекрасним виступом на всеукраїнському рівні та бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Учні Кривоозерських ЗОШ І — ІІІ ст. №1 та №2 – вихованці Кривоозерської ДЮСШ (дівчата та юнаки) 13 — 14 березня 2012 року взяли участь у фінальних змаганнях з гандболу, які проходили в м. Миколаїв. До фіналу і команда дівчат (тренер С.С.Могильов), і команда юнаків (тренер О.М. Могилюк) вийшли з другого місця в зоні, поступившись командам дівчат та юнаків Доманівського району, та обійшли коман-ди з м. Первомайськ, Братського, Врадіївського, Южноукраїнського, Арбузинського та Первомайського районів.
У фіналі дівчата обіграли суперників з Веселинівського, Заводського, Корабельного районів та у самовідданій грі за перше місце поступились з різницею в два м’ячі спортсменам Доманівського району. Отже, юні гандболістки Кривоозерського району посіли друге місце.
Юнаки у фінальних іграх обіграли команди з Корабельного, Вознесенського районів, але не зрозуміло чому, оскільки були кращими в грі, поступились команді Заводського району. В грі за третє місце наші гандболісти поступились команді Жовтневого району.
Гандболісти (дівчата та юнаки) Кривоозерського району посіли друге загальне командне місце в Миколаївській області серед 27 команд різних районів та управлінь, з чим їх можна привітати та побажати в майбутньому здобувати таких і кращих результатів.
Виходячи з результатів ХІ обласних спортивних ігор, команда дівчат отримала запрошення на участь у Всеукраїнському турнірі, який проводився в м. Миколаєві 26 — 28 березня 2012 року. Згідно Положення про проведення турніру запрошеними були команди — м. Пологи (Запорізька обл.), м. Брянка (Луганська обл.), м. Севастополь, м. Львів, м. Миколаїв, смт Веселинове, смт Доманівка та смт Криве Озеро.
Юні гандболістки прославили Криве Озеро і на цьому турнірі, обігравши команди з м. Пологи Запорізької обл., м. Миколаєва та, поступившись у вирішальній грі команді з м. Брянка Луганської області, зайняли друге місце. А ще наші дівчатка отримали запрошення на участь у Міжнародному турнірі з гандболу!
Хочеться тільки подякувати дітям за самовіддачу, спортивне натхнення, неймовірне бажання досягнення цілі та їх батькам за те, що в них такі хороші діти.
Величезна подяка любителям гандболу та, взагалі, спорту Михайлу Скрипніченку, Сергію Крохмалюку, Сергію Білому, Василю Яровенчуку, Сергію Годловському та районній організації Партії регіонів за спонсорську допомогу і вагому підтримку Кривоозерської гандбольної команди.

5 травня в рамках Чемпіонату області з футболу на центральному стадіоні «Колос» відбулася зустріч в рамках ІІ туру між ФК «Криве Озеро» — «Казанка». Матч закінчився результатом 1:4.

9 травня на стадіоні «Колос» футбольне свято розпочалося традиційним турніром, де зустрічали ветерани селища та збірна району. Ветерани показали гарну гру, проте очікуваних забитих та пропущених м’ячів не було. Матч закінчився результатом 0:0.
Команди-учасники нагороджені подяками РДА та районної федерації футболу, а також цінними подарунками.
Цього ж дня відбулася фінальна зустріч на Кубок відкриття сезону з футболу 2012 року.
Основний час гри між командами «Селищна рада» (керівник і спонсор голова ТОВ “Кривоозерська харчосмакова фабрика” Михайло Скрипніченко) та «Аграр-ник» (с. Велика Мечетня, спонсор керівник “АФ Ільницьких” Михайло Ільницький) завершився з рахунком 1:1. Відповідно Положення про проведення турніру було призначено додаткових два тайми матчу, які також завершилися нічиєю 1:1. Загальний рахунок становив 2:2. Фіналістів визначали по післяматчевих пенальті. Але жоден з воротарів не зміг відбити м’ячі. Все ж удача була на боці “Аграрника” — сьомий удар з 11-метрової відмітки у гравця команди «Селищна рада» влучив у перекладину. Тож загальний рахунок гри 9:8 на користь «Аграрника». Ця футбольна команда і стала володарем Кубка відкриття сезону.
Команди нагороджені Грамотами та цінними подарунками від районної федерації футболу та РДА.