Українська | Русский | English
Головна Новини Доступ до публічної інформації

Постійні комісії районної ради

З питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи:

Голова постійної комісії:
Ніжікіойська Валентина Михайлівна - від Української Народної Партії.
Заступник голови постійної комісії:
Чабан Володимир Миколайович - від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА
ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
Члени комісії:
Гомонюк Валентина Василівна – від політичної партії ВО «Батьківщина» .
Костякіна Марія Павлівна – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА
«СОЛІДАРНІСТЬ».
Рак Анатолій Васильович - від Української Народної Партії.

З питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього
середовища та соціального розвитку села:

Голова постійної комісії:
Шинкарук Іван Васильович - від Української Народної Партії.
Заступник голови постійної комісії:
Бабур Людмила Вікторівна - від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА
«СОЛІДАРНІСТЬ».
Члени комісії:
Степанківський Анатолій Леонідович - від Української Народної Партії.
Буратинський Анатолій Віталійович – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА
ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
Щурок Сергій Васильович – від Політичної Партії «Опозиційний блок».

З питань охорони здоров’я , материнства, дитинства, соціального
захисту населення:

Голова постійної комісії:
Вуйко Ігор Володимирович - від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА
«СОЛІДАРНІСТЬ».
Заступник голови постійної комісії:
Попов Дмитро Дмитрович – від Української Народної Партії.
Члени комісії:
Тодосій Анатолій Володимирович – від Української Народної Партії.
Дурачевська Наталія Анатоліївна - від політичної партії ВО
«Батьківщина».
Довганич Віталій Іванович - від Політичної Партії «Опозиційний блок» .

З питань культури, освіти, молоді, спорту, засобів масової інформації,
законності та захисту прав громадян, депутатської діяльності, етики:

Голова постійної комісії:
Крохмалюк Раїса Семенівна - від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА
«СОЛІДАРНІСТЬ».
Заступник голови постійної комісії:
Березка Людмила Іванівна - від Української Народної Партії.
Члени комісії:
Степанюк Ігор Іванович – від Політичної партії «Наш край».
Кишмар Василь Михайлович – від Політичної Партії «Опозиційний блок».
Батько Микола Нестерович – від політичної партії ВО «Батьківщина».

З питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва,
приватизації, власності, житлово – комунального господарства,
торгівельного та побутового обслуговування населення:

Голова постійної комісії:
Крохмаль Юрій Миколайович - від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА
«СОЛІДАРНІСТЬ».
Заступник голови постійної комісії:
Барський Юрій Миколайович - від Політичної партії «Наш край».
Члени комісії:
Макаренко Олександр Миколайович – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ
«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП».
Рудь Вадим Миколайович - від політичної партії ВО «Батьківщина».

  Положення про постійні комісії Кривоозерської районної ради сьомого скликання
Формат: RAR | Добавлен: 11/11/2016 09:47:41
18Kb Скачать скачать