Головна Новини Доступ до публічної інформації

Житлово-комунальне господарство


Водопостачання та водовідведення
Вулично-дорожня мережа
Житловий фонд
Благоустрій
Програми та стан їх виконання

Оплата населенням Кривоозерського району
житлово-комунальних послуг за 2011 рік

За даними відділу статистики у Кривоозерському районі, у 2011 році населенню району нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 759,3 тис.грн. Оплачено, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 789,4 тис.грн. Рівень сплати за житлово-комунальні послуги по району склав 104% (по Миколаївській області – 98%). При цьому найвище його значення зафіксовано за послуги по газопостачанню – 104,6% найнижче – за послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій – 92,7%.
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг в цілому по району відсутня, що характеризує 100-відсоткову оплату нарахувань поточного року та часткове погашення боргу попередніх періодів (3,5 тис.грн). Проте частина власників особових рахунків на кінець грудня 2011 року мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше: з газопостачання – 10,1%, централізованого водопостачання та водовідведення – 0,8%.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 № 976 “Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” у 2011 році з населенням укладено 14 договорів на погашення реструктуризованої заборгованості на суму 18,5 тис.грн. Сума внесених платежів за цей період по всіх договорах становила майже 9,7 тис.грн.